Korale Matematyczne 20 - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Korale Matematyczne 20

Korale matematyczne 20 stanowią nowoczesną formę tradycyjnego liczydła. Umożliwiają wykonywanie działań matematycznych w zakresie 20. 

19,55 zł Brutto

15,89 zł Netto

23,00 zł -15%

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 23,00 zł
check W magazynie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Korale matematyczne 20 stanowią nowoczesną formę tradycyjnego liczydła. Umożliwiają wykonywanie działań matematycznych w zakresie 20. Przesuwając je na sznurku dziecko może przedstawiać wykonywane działania matematyczne na konkretach.

Korale matematyczne 20 to zestaw 20 drewnianych korali w kolorze czerwonym i niebieskim o średnicy 16 mm, nawleczonych na porowaty sznurek. Dzięki temu nie przesuwają się same i można je ustawiać w dowolnej pozycji.

W zabawie z Koralami dzieci, na drodze samodzielnych poszukiwań, stopniowo odkrywają struktury, zależności, regularności i prawa matematyczne, a następnie chętnie dzielą się swoimi odkryciami. Pierwsza faza indywidualnej nauki poprzez zabawę może i powinna stanowić punkt wyjścia do pracy grupowej stymulującej twórcze myślenie i sprzyjającej wymianie zdobytych doświadczeń.

Niebieska i czerwona farba, którą pomalowane są korale, jest nieszkodliwa dla zdrowia.

Korale matematyczne 20 mogą być wykorzystywane w salach szkolnych i przedszkolnych, w klubach malucha czy w gabinetach pedagogicznych. Niebieskie i czerwone korale doskonale obrazują zadania i ćwiczenia zawarte w książeczkach PUS, np. Dreptuś Matematyk 1 i Dreptuś Matematyk 2 oraz na Tarczach Palety M1.

Epideixis
Wydawnictwo
Epideixis
Zobacz także
chat Komentarze (0)