Left Banner

  • -15%
Piramida matematyczna M5. Mnożenie/dzielenie do 100 - 1

Piramida matematyczna M5. Mnożenie/dzielenie do 100

Kupionych: 63
31,45 zł Zniżka 15%
37,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Piramida matematyczna M5. Mnożenie/dzielenie do 100 zawiera 63 działania na mnożenie i dzielenie w zakresie 100. Jest nieocenioną pomocą edukacyjną, która dzięki swojej zabawowej formie sprzyja poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby, zasad mnożenia i dzielenia. Rozwiązywanie zadań nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnemu dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci, wzmacnia też ich odporność emocjonalną. Dzięki prawidłowemu rozwiązaniu wszystkich 63 zadań dzieciom uda się stworzyć imponującą piramidę, która zrekompensuje wysiłek umysłowy poniesiony przy wykonywaniu działań. Zabawa i nauka z piramidą z pewnością przyniosą wymierne korzyści w szkole, domu i w życiu codziennym.

Piramida matematyczna M5. Mnożenie/dzielenie do 100 to wspaniała zabawa połączona z nauką, ponieważ rozwija u dziecka zdolność myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się. Budowanie piramidy jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino - gracz dokłada element do elementu, ale nie z dwóch, a z trzech stron. Kolorowe linie brzegowe oraz gwiazdki na łączeniach trójkątów stanowią element samokontroli. W efekcie prawidłowego rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy imponującą piramidę.

W zestawie znajduje się 49 trójkątów.

Piramida jest rekomendowana przez logopedów, pedagogów i psychologów jako wartościowy materiał edukacyjno-terapeutyczny.
Może być stosowana jako materiał uzupełniający na lekcjach matematyki w szkole, na zajęciach wyrównawczych, na zajęciach kół matematycznych oraz w edukacji domowej.

5900238764963

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2018
ISBN
5900238764963
Okładka
pudełko

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.