Left Banner

  • -15%
Piramida matematyczna M4. Dodawanie/odejmowanie do 100 - 1

Piramida matematyczna M4. Dodawanie/odejmowanie do 100

0 Opinia(e) 
31,45 zł Zniżka 15%
37,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Piramida matematyczna M4 to nieoceniona pomoc, która dzięki swojej zabawowej formie służy poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby, dodawania i odejmowania. Rozwiązywanie zadań nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnemu dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną. Dzięki prawidłowemu rozwiązaniu 63 zadań dzieciom uda się stworzyć imponującą piramidę, która zrekompensuje wysiłek umysłowy poniesiony przy dodawaniu i odejmowaniu. Zabawa i nauką z piramidą z pewnością przyniosą wymierne korzyści w szkole, domu i w przyszłym życiu codziennym.

Piramida to wspaniała zabawa połączona z nauką, ponieważ rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się. Budowanie piramidy jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino, w efekcie rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy imponującą piramidę.

W zestawie znajduje się 49 trójkątów.

Piramida jest rekomendowana przez logopedów, pedagogów i psychologów jako wartościowy materiał edukacyjno-terapeutyczny.

5900238764956

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2018
ISBN
5900238764956
Okładka
pudełko

Napisz swoją opinię

Piramida matematyczna M4. Dodawanie/odejmowanie do 100

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: