Left Banner

  • -15%
Kapitan Nauka. Piszę i zmazuję. Liczby (4+) (książka + karty + flamaster) - 1

Kapitan Nauka. Piszę i zmazuję. Liczby (4+) (książka + karty + flamaster)

25,42 zł Zniżka 15%
29,90 zł
Brutto
Edgard
szt.

Książka + 31 dwustronnych, zmywalnych kart + flamaster

Wyjątkowy pakiet do nauki liczb dla dzieci powyżej 4. roku życia, który gwarantuje wciągającą zabawę, a przy okazji rozwija umiejętności liczenia i wspiera rozwój grafomotoryczny, przygotowując do nauki w szkole.

Pakiet Liczby. Piszę i zmazuję zawiera ponad 70 bogato ilustrowanych zabaw. W książeczce znajdują się proste łamigłówki, które uczą rozpoznawania cyfr i liczenia w zakresie 10, ćwiczą koncentrację i myślenie logiczne, a także kolorowanki, labirynty i szyfry, które doskonalą precyzję, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową.

Integralną częścią książeczki są dwustronne, zmywalne karty edukacyjne. Na każdej karcie znajduje się wzór liczby od 1 do 25 oraz strzałki, które podpowiedzą dziecku, jak poprawnie ją napisać. Dodatkowo zamieszczono również zadania graficzne ćwiczące rękę w rysowaniu szlaczków oraz proste zadania rozwijające umiejętność dodawania i odejmowania. Barwne ilustracje, które odnoszą się do bezpośrednio znanego dziecku świata, uatrakcyjniają zabawę i ułatwiają liczenie.

Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie. Dzięki urozmaiconym ćwiczeniom można proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań. Jeśli dziecko nie lubi rysować, warto rozpocząć naukę liczb od wymyślania zadań na przeliczanie ulubionych resoraków, figurek czy naklejek.

Liczby. Piszę i zmazuję to edukacyjny zestaw wspierający rozwój umiejętności matematycznych u przedszkolaków, który:

  • uczy rozpoznawania i pisania liczb,
  • przygotowuje do nauki w szkole,
  • doskonali myślenie logiczne, koncentrację i grafomotorykę.
Edgard
9788377888773

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Edgard
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2016
ISBN
9788377888773
Format
215x150
Okładka
pudełko

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.