Domino matematyczne. Zestaw 60 gier dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej - 1 Domino matematyczne. Zestaw 60 gier dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej - 1

Domino matematyczne. Zestaw 60 gier dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej

Nowik

Indeks: 9788362687916

30,00 zł
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
8x
Zbiór zabaw Domino matematyczne polecamy nauczycielom i terapeutom pracującym z uczniami, którzy mają trudności w uczeniu się matematyki, a także samym uczniom i ich rodzicom. W zestawie znajdziecie 60 domin matematycznych przeznaczonych dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. W zabawie obowiązują zasady podobne do zasad powszechnie znanych w grze w domino. Jest to typowa gra strategiczno-losowa, w której biorą udział dwie osoby.

Domina wydrukowane są na grubszym, powlekanym kartonie, aby wygodniej grało się, a także by zapewnić większą trwałość produktu. Zaznaczone linie pomogą wyciąć kostki domina a oznakowanie po matowej stronie pozwoli uniknąć wymieszania się domin z różnych zestawów.

Gra matematyczna daje możliwość uatrakcyjnienia i urozmaicenia lekcji, a także pomaga utrwalić u uczniów poznane pojęcia i wiadomości, usystematyzować ich wiedzę oraz rozbudzić zainteresowania.

Domina można wykorzystać na lekcjach w szkole, na zajęciach terapeutycznych bądź dydaktyczno-wyrównawczych, a także na kółku matematycznym, w świetlicy szkolnej i w domu.

Nowik
9788362687916

Opis

Wydawnictwo
Nowik
Autor
Marzena Kubera
Data premiery
2016
ISBN
9788362687916
Format
B5
Stron
120
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: