Matematyka w zabawach i grach w szkole podstawowej - 1 Matematyka w zabawach i grach w szkole podstawowej - 1

Matematyka w zabawach i grach w szkole podstawowej

Nowik

Indeks: 978-83-62687-80-0

27,99 zł
Brutto
Ilość

Niniejsza książka to wynik około piętnastu lat starań, których celem było zwrócenie uwagi na wartości związane z zastosowaniem gier i zabaw dydaktycznych w edukacji matematycznej w szkole podstawowej, na ich znaczenie i różnorodne funkcje.

Jest to zbiór 136 gier i zabaw oraz wielu ich wariantów, które można wykorzystać w różny sposób na zajęciach lekcyjnych z zakresu matematyki. Motywują one uczniów do wysiłku w procesie przyswajania nowego materiału, na etapie jego powtarzania i utrwalania, a także w toku kształtowania wielu różnorodnych kompetencji. Można je także stosować w ramach pozalekcyjnych zajęć matematycznych.

Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla początkujących nauczycieli oraz studentów edukacji wczesnoszkolnej. Z pewnością okaże się przydatna także bardziej doświadczonym nauczycielom w poszerzeniu repertuaru gier i zabaw dydaktycznych.

Każda gra i zabawa ma swoją nazwę, określono jej cele edukacyjne i rodzaje kształtowanych kompetencji oraz listę niezbędnych pomocy dydaktycznych. Przeprowadzenie gier i zabaw ułatwią wskazówki i szczegółowy opis przebiegu a także liczne ilustracje. W spisie treści oznaczone jest, dla której klasy przeznaczona jest dana gra lub zabawa.

Nowik
978-83-62687-80-0

Opis

Wydawnictwo
Nowik
Autor
Eva Krejčová
Data premiery
2016
ISBN
978-83-62687-80-0
Format
B5
Stron
160
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)