• -8%
Piramida matematyczna M2. Tabliczka mnożenia - 1 Piramida matematyczna M2. Tabliczka mnożenia - 1

Piramida matematyczna M2. Tabliczka mnożenia

Indeks: 5900238764154

29,00 zł
26,68 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
31x

Piramida matematyczna M2 to nieoceniona pomoc, która dzięki swojej zabawowej formie służy poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby i mnożenia. Rozwiązywanie zadań nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności mnożenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnemu dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną.

Dzięki prawidłowemu rozwiązaniu 63 zadań dzieciom uda się stworzyć imponującą piramidę, która zrekompensuje wysiłek umysłowy poniesiony przy mnożeniu, a wielkość ułożonej piramidy na pewno wzbudzi uśmiech i zadowolenie każdego dziecka.

Piramida to wspaniała zabawa połączona z nauką, ponieważ rozwija u dziecka zdolność do myślenia i zapamiętywania, uczy wytrwałości, wzmacnia koncentrację i skutecznie pomaga przezwyciężyć trudności w procesie uczenia się. Budowanie piramidy jest proste i odbywa się na zasadzie gry w domino, w efekcie rozwiązania wszystkich zadań otrzymujemy imponującą piramidę.

Zabawa i nauka z piramidą z pewnością przyniosą wymierne korzyści w szkole, domu i w przyszłym życiu codziennym.

W zestawie znajduje się 49 trójkątów.

Piramida jest rekomendowana przez logopedów, pedagogów i psychologów jako wartościowy materiał edukacyjno-terapeutyczny.

5900238764154

Opis

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2008
ISBN
5900238764154
Okładka
pudełko

Specyficzne kody

Produkty z serii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)