Lista produktów marki Greg

Czytamy metodą sylabową. Cudowna podróż
W magazynie
Adaptacja znanej od pokoleń powieści "Cudowna podróż" Selmy Lagerlöf. Przygotowana z myślą o dzieciach, które czytają już samodzielnie, ale potrzebują ćwiczeń w płynności czytania.
10,69 zł
Czytamy metodą sylabową. Piotruś Pan
W dostawie
Adaptacja "Przygód Piotrusia Pana" Jamesa Matthew Barriego. Przygotowana z myślą o dzieciach, które czytają już samodzielnie, ale potrzebują ćwiczeń w płynności czytania.
9,98 zł
Czytamy metodą sylabową. Pinokio
W dostawie
Adaptacja ponadczasowej powieści dla dzieci "Pinokio" Carla Collodiego. Przygotowana z myślą o dzieciach szlifujących umiejętność samodzielnego czytania.
9,98 zł
Lekturnik. Psie troski. Wypisy szkolne
W dostawie
Dzięki lekturnikowi praca z lekturą stanie się czystą przyjemnością, a żadne pytanie na lekcji nie będzie zaskoczeniem. Lekturnik to gwarancja najwyższych ocen w szkole i początek miłości do czytania!
40,67 zł
-15%
Atlas mitologii świata
W magazynie
Mitologia była od zawsze niewyczerpanym źródłem inspiracji, jest także obecna w kulturze współczesnej - motywy, postacie i stworzenia z niej pochodzące...
50,11 zł
58,95 zł
-15%
Atlas - stwory i potwory
W magazynie
Świat jest pełen niesamowitych, magicznychstworzeń - niektóre są piękne, inne szkaradne, z niektórymi możnasię zaprzyjaźnić, a innym lepiej zejść z...
42,08 zł
49,50 zł