Lista produktów marki Epideixis

Układanka dla najmłodszych. Owoce i warzywa
Układanka opiera się na zasadzie nauki poprzez zabawę i na ważnym elemencie samokontroli. Rozwiązując zadanie dziecko jednocześnie samo sprawdza jego poprawność.
47,00 zł
PUS. Opóźniony rozwój mowy 4
"Opóźniony rozwój mowy 4. Pierwsze słowa: jedzenie" to 4. część nowej serii książeczek PUS, przeznaczona głównie dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów przychodzi z trudem.
19,50 zł
PUS. Opóźniony rozwój mowy 3
"Opóźniony rozwój mowy 3. Pierwsze słowa: zabawki" to 3. część nowej serii książeczek PUS, przeznaczona głównie dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów przychodzi z trudem.
19,50 zł
PUS. Gimnastyka wzroku i umysłu 1
Książeczka PUS z ćwiczeniami, których celem jest doskonalenie percepcji wzrokowej i jednocześnie logicznego myślenia; książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i starszych.
19,50 zł
Namyślanki wzrokowe 1 PUS
Książeczka Systemu Edukacji PUS z ćwiczeniami doskonalącymi percepcję wzrokową, przeznaczona głównie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz starszych dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
19,50 zł
Namyślanki wzrokowe 2 PUS
Namyślanki wzrokowe 2 to kontynuacja części 1, zawierającej ćwiczenia doskonalące percepcję wzrokową u dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i u starszych dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
19,50 zł
Logopedyczne potyczki 5 PUS. Głoski K-G
Logopedyczne potyczki 5. Głoski K-G to kolejna już część znanej i lubianej serii książeczek PUS, adresowanej do dzieci starszych z ćwiczeniami doskonalącymi prawidłową artykulację głosek już wywołany
19,50 zł
Emocje dziecka 1 PUS. Co czuję? Co czujesz? Co czujemy?
Książeczka PUS adresowana do dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, której celem jest nauka rozpoznawania i nazywania emocji własnych oraz innych osób.
19,50 zł
PUS. Opóźniony rozwój mowy 2
"Opóźniony rozwój mowy 2. Pierwsze słowa: zwierzęta" to 2. część nowej serii książeczek PUS, przeznaczona głównie dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów przychodzi z trudem.
19,50 zł
PUS. Opóźniony rozwój mowy 1
"Opóźniony rozwój mowy 1. Pierwsze słowa: osoby, rodzina" to pierwsza książeczka z nowej serii PUS, przeznaczona dla dzieci, którym nauka mówienia z różnych powodów sprawia trudność.
19,50 zł
PUS. Emocje i umiejętności społeczne 1
Nowa książeczka PUS adresowana jest głównie do dzieci w wieku przedszkolnym i do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jej celem jest wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego.
19,50 zł