Literatura dziecięca i młodzieżowa

Czytamy metodą sylabową. Cudowna podróż
Adaptacja znanej od pokoleń powieści "Cudowna podróż" Selmy Lagerlöf. Przygotowana z myślą o dzieciach, które czytają już samodzielnie, ale potrzebują ćwiczeń w płynności czytania.
9,98 zł
Czytamy metodą sylabową. Piotruś Pan
Adaptacja "Przygód Piotrusia Pana" Jamesa Matthew Barriego. Przygotowana z myślą o dzieciach, które czytają już samodzielnie, ale potrzebują ćwiczeń w płynności czytania.
9,98 zł
Czytamy metodą sylabową. Pinokio
Adaptacja ponadczasowej powieści dla dzieci "Pinokio" Carla Collodiego. Przygotowana z myślą o dzieciach szlifujących umiejętność samodzielnego czytania.
9,98 zł
Najciekawsze bajki przedszkolaka
Idealna książeczka dla najmłodszych maluchów. Zebrane w tej publikacji opowieści mają długość dostosowaną do możliwości skupienia uwagi przedszkolaków, a prosty i jednocześnie ładny język rozbudza miłość do literatury.
10,57 zł
Niegrzeczne Książeczki. Święta
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Święta to książka o tym, że nie warto dzielić dzieci na grzeczne i niegrzeczne.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Smok
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Smok to poruszająca historia odsłaniająca dorosłemu świat dziecięcych potrzeb.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Rosół
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Rosół to dowcipna opowieść, która szerzej otwiera drzwi do wewnętrznego świata dzieci.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Tort
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Tort to historia o tym, że dzieci zachowują się źle, kiedy czują się źle.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Błoto
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Błoto to historia o tym, że dziewczynki i chłopcy mają taką samą przestrzeń do zabawy i rozwoju.
35,00 zł