Literatura dziecięca i młodzieżowa

-12%Nowy
Najpiękniejsze opowieści przedszkolaka
To najlepsza książka dla żywiołowych przedszkolaków, które każdego dnia przeżywają mnóstwo nowych przygód!
8,67 zł
9,85 zł
-12%Nowy
Najciekawsze bajki przedszkolaka
Idealna książeczka dla najmłodszych maluchów. Zebrane w tej publikacji opowieści mają długość dostosowaną do możliwości skupienia uwagi przedszkolaków, a prosty i jednocześnie ładny język rozbudza miłość do literatury.
9,30 zł
10,57 zł
Niegrzeczne Książeczki. Święta
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Święta to książka o tym, że nie warto dzielić dzieci na grzeczne i niegrzeczne.
35,00 zł
-12%
Niegrzeczne Książeczki. Smok
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Smok to poruszająca historia odsłaniająca dorosłemu świat dziecięcych potrzeb.
30,80 zł
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Rosół
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Rosół to dowcipna opowieść, która szerzej otwiera drzwi do wewnętrznego świata dzieci.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Tort
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Tort to historia o tym, że dzieci zachowują się źle, kiedy czują się źle.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Błoto
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Błoto to historia o tym, że dziewczynki i chłopcy mają taką samą przestrzeń do zabawy i rozwoju.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Szlaban
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Szlaban to historia o tym, że rodzice nie zawsze zachowują się tak, jak sami by tego chcieli.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Łobuz
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Łobuz to opowieść o tym, że każdy (i dziecko, i dorosły) ma prawo decydować o swoim ciele.
35,00 zł
-12%
Wierszyki na dobranoc
Wierszyki na dobranoc to ciepły wieczorny rytuał zasypiania. Jest tu wszystko, czego dzieci potrzebują przed snem.
35,20 zł
40,00 zł
Wierszyki bliskościowe
Zabawne i czułe wierszyki, które trafiają do serc dzieci i dorosłych.
40,00 zł
Wierszyki paluszkowe
Prosta i rytmiczna książeczka. Cudowne zaproszenie do zabawy i czułego, bliskiego kontaktu.
40,00 zł