Left Banner

Bzik matematyczny (9-11 lat) - 1

Bzik matematyczny (9-11 lat)

0 Opinia(e) 
15,00 zł
Brutto
Siedmioróg
szt.

W książce znajduje się ponad 100 zadań logicznych i matematycznych, dostosowanych do możliwości dziecka w wieku 9–11 lat. Zadania zostały ułożone według stopnia trudności – od najłatwiejszych do najtrudniejszych, dzięki czemu praca z tą książeczką będzie doskonałym sprawdzianem wiedzy matematycznej dziecka i jego potencjału. Polegają one m.in. na zliczaniu możliwości, rozumowaniu dedukcyjnym, dociekaniu i spostrzeganiu.

Podczas rozwiązywania zadań dziecko rozwija i doskonali wiele różnych umiejętności, jak: zdolność skupienia uwagi, czytanie ze zrozumieniem poleceń, analizowanie problemów, budowanie hipotez i ich weryfikacja, dedukcja i wyciąganie wniosków, dostrzeganie podobieństw, analogii i hierarchii, zdolność przewidywania oraz przejawianie własnej inicjatywy.

Celem tej publikacji jest danie dziecku narzędzia, dzięki któremu rozwijanie i doskonalenie wymienionych umiejętności stanie się atrakcyjną i przyjazną zabawą. Prezentację zadań wspiera przyjazna i konsekwentnie przemyślana szata graficzna. Na końcu książki umieszczono rozwiązania zadań.

Siedmioróg
9788377918159

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Siedmioróg
Autor
Roger Rougier
Data premiery
2017
ISBN
9788377918159
Format
B5
Stron
64
Okładka
miękka

Napisz swoją opinię

Bzik matematyczny (9-11 lat)

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej kategorii: