Pamiętnik Czarnego Noska (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1 Pamiętnik Czarnego Noska (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1

Pamiętnik Czarnego Noska (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Indeks: 9788375173451

14,99 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Czarny Nosek to sympatyczny pluszowy miś, którego właścicielką jest mała dziewczynka – Małgosia. Miś jest ciekawski, wesoły i przyjaźnie nastawiony do wszystkich. Razem z Małgosią poznaje miejskie życie, ale prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero wtedy, gdy gubi się i trafia na wieś, do prawdziwego dzikiego lasu, a potem w góry. Nowe znajomości, nowe miejsca, tyle nowych doświadczeń… Wybierzcie się i Wy w podróż po Polsce z Czarnym Noskiem, a na pewno nie będziecie się nudzić!

Ponadczasowa, znana wielu pokoleniom książka Janiny Porazińskiej po raz pierwszy w wydaniu lekturowym z opracowaniem! Uczeń znajdzie tu opisy bohaterów, streszczenie akcji, wyjaśnienie problematyki, plan wydarzeń – a wszystko prostym językiem, zrozumiałym dla najmłodszych uczniów. 

Wydanie Pamiętnika Czarnego Noska kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

9788375173451

Opis

Wydawnictwo
Greg
Autor
Janina Porazińska
Data premiery
2020
ISBN
9788375173451
Format
145x205
Stron
96
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: