Cudowna podróż (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Cudowna podróż (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Cudowna podróż (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 2
  • Cudowna podróż (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 3

Cudowna podróż (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wydawnictwo
Greg open_in_new
Autor
Selma Lagerlöf open_in_new
Data wydania
2019
ISBN
9788375178951
Format
145x205
Stron
232
Okładka
miękka
Nr katalogowy
30632
15,90 zł
Brutto
Ilość

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

Tagi:
Wydanie Cudownej podróży kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Nils jest nieposłusznym i leniwym chłopcem, który lekceważy rodziców, unika pracy i nauki oraz ciągle dokucza zwierzętom. Kiedy pewnego dnia znajduje w domu małego elfa i próbuje go złapać, nawet nie podejrzewa, jak bardzo zmieni się przez to jego życie. Zagniewany elf zmniejsza chłopca do maleńkiej postaci, a w następstwie tego Nils wyrusza w wielką podróż ze stadem dzikich gęsi, lecąc na grzbiecie domowego gąsiora Mortena. Podczas tej fascynującej wyprawy zwiedza odległe miejsca i miasta, poznaje różne zwierzęta i dowiaduje się wiele o ich życiu, musi podejmować mądre decyzje i staje przed ważnymi wyborami. Przygody, które go spotykają, odmienią na zawsze serce chłopca.

Ponadczasowa powieść o podróży Nilsa teraz dostępna w wydaniu lekturowym, z opracowaniem przygotowanym przez doświadczonych nauczycieli i dostosowanym do nowej podstawy programowej.

Zapraszamy do lektury!