Dziady, cz. II (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Dziady, cz. II (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Dziady, cz. II (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 2
  • Dziady, cz. II (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 3

Dziady, cz. II (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wydawnictwo
Greg open_in_new
Autor
Adam Mickiewicz open_in_new
Data wydania
2018
ISBN
9788375178890
Format
145x205
Stron
48
Okładka
miękka
Nr katalogowy
30489
5,96 zł
Brutto
Ilość

Tagi:
|
Wydanie Dziadów, cz. II kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie... Chyba nie ma Polaka, który nie znałby tego cytatu. Przedstawiamy jeden z najbardziej znanych utworów polskiej literatury, reprezentatywny dla polskiego romantyzmu - Dziady, cz. II naszego wieszcza narodowego Adama Mickiewicza. Historie duchów wzywanych w noc obrzędu Dziadów uczą, ostrzegają i przekazują ważne prawdy o życiu, sprawiedliwości, winie i karze oraz o nienaruszalnych boskich prawach rządzących ludzką egzystencją za życia i po śmierci.

Teraz utwór dostępny w wydaniu lekturowym, z opracowaniem przygotowanym przez doświadczonych nauczycieli - znajdziesz tu szczegółowe streszczenie, plan wydarzeń, charakterystyki bohaterów, a także dokładnie wytłumaczoną problematykę. Zapraszamy do lektury!