Doktor Dolittle i jego zwierzęta (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1 Doktor Dolittle i jego zwierzęta (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1

Doktor Dolittle i jego zwierzęta (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Indeks: 9788375178180

7,98 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Wydanie Doktora Dolittle i jego zwierząt kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

W pewnym angielskim miasteczku mieszka niezwykły doktor, który potrafi rozmawiać z każdym zwierzęciem na świecie. Towarzyszą mu wierni przyjaciele - sowa, kaczka, pies, papuga i małpka. Pewnego dnia w ich domu pojawia się jaskółka z wieściami o strasznej chorobie nękającej małpy w dalekiej Afryce. I tak zaczyna się wielka przygoda. Jeśli chcecie wiedzieć, jak się skończy, udajcie się wraz z doktorem Dolittle i jego zwierzęcymi towarzyszami w podróż przez ocean!

Przedstawiamy pierwsze na rynku wydanie lekturowe powieści - z opracowaniem przygotowanym przez najlepszych nauczycieli i dostosowanym do nowej podstawy programowej. Przekład oparto na tekście oryginalnym autora, bez późniejszych zmian i przeróbek.
Zapraszamy do czytania!

9788375178180

Opis

Wydawnictwo
Greg
Autor
Hugh Lofting
Data premiery
2018
ISBN
9788375178180
Format
145x205
Stron
104
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)