Baśnie braci Grimm (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Baśnie braci Grimm (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Baśnie braci Grimm (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 2
  • Baśnie braci Grimm (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 3

Baśnie braci Grimm (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wydawnictwo
Greg open_in_new
Autor
Jakub i Wilhelm Grimm open_in_new
Data wydania
2017
ISBN
9788373277748
Format
145x205
Stron
240
Okładka
miękka
Nr katalogowy
30259
7,98 zł
Brutto
Ilość

Tagi:
|
Wydanie Baśni kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Jeśli lubisz czytać baśnie, a świat wróżek, smoków, diabłów, pięknych księżniczek i walecznych rycerzy wciąż ma dla ciebie nieprzeparty urok, baśnie Grimmów musisz obowiązkowo mieć pod ręką. Śnieżka, Kopciuszek, Szklana góra należą do klasyki gatunku i znane są czytelnikom na całym świecie.

Utwory Jakuba i Wilhelma - profesorów językoznawstwa z Niemiec - zapewniły im nieśmiertelność i stały się dowodem na to, jak wielką wagę mają opowieści opowiadane przez nasze prababcie i babcie.