Left Banner

Mały Książę (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1

Mały Książę (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Kupionych: 3
7,90 zł
Brutto
szt.

Mały Książę (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Mały Książę to wzruszająca, ciepła, pocieszająca lektura, o której nie sposób zapomnieć. Zapraszamy do lektury, a może kiedyś niespodziewanie i do was przyjdzie mały chłopiec i poprosi:"Proszę, narysuj mi baranka"?

Małego Księcia nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten chłopiec od lat uczy, jak patrzeć na świat oczami dziecka, jak nie zatracić wrażliwości i wyobraźni, czym jest prawdziwa przyjaźń i miłość.

Powieść Antoine’a de Saint-Exupéry’ego została przetłumaczona na ponad 270 języków, kochana przez rzesze czytelników, należy do arcydzieł światowej literatury.

Wydanie Małego Księcia kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

9788375175851

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Greg
Autor
Antoine de Saint-Exupéry
Data premiery
2017
ISBN
9788375175851
Format
145x205
Stron
96
Okładka
miękka

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.