Pinokio (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Pinokio (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Pinokio (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 2
  • Pinokio (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 3

Pinokio (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wydawnictwo
Greg open_in_new
Autor
Carlo Collodi open_in_new
Data wydania
2019
ISBN
9788373276093
Format
145x205
Stron
152
Okładka
miękka
Nr katalogowy
10670
6,80 zł
Brutto
Ilość

Tagi:
|

Wydanie Pinokia kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Drewniany pajacyk to jeden z ulubionych dziecięcych bohaterów, którzy wędrując z nim do Miasta Głupców, do Kraju Pracowitych Pszczół, na Pole Cudów, uczą się, co jest dobre, a co złe, z kim warto się przyjaźnić, z kim nie, co w życiu jest naprawdę ważne, a co można zlekceważyć.

Pinokio chce być chłopcem, ale jak się okazuje niełatwo stać się chłopcem z pajaca. Na szczęście miłość błękitnej Wróżki, a przede wszystkim jego ojca - Dżepetta - pomagają bohaterowi stać się "dobrym chłopcem".