Moralność pani Dulskiej (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Moralność pani Dulskiej (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1

Moralność pani Dulskiej (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wydawnictwo
Greg open_in_new
Autor
Gabriela Zapolska open_in_new
Data wydania
2017
ISBN
9788373271913
Format
145x205
Stron
136
Okładka
miękka
Nr katalogowy
10642
6,99 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Tagi:
|
Wydanie Moralności pani Dulskiej kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Dom mieszczański z przełomu wieków. Pani Dulska nawet nie przypuszcza, że coś może zakłócić jej spokojną, sytą, kołtuńską egzystencję. Mocną ręką dzierży ster domowych rządów. Tymczasem syn, Zbyszko Dulski, usiłujący wieść żywot młodopolskiego cygana, nieprzyjemnie ją zaskakuje. Być może wkrótce pani Aniela zostanie babcią.

Czy miasto weźmie na języki rodzinę, w której syn ożenił się ze służącą? Czy pani Aniela zdoła utrzymać skandal w tajemnicy? Jak rozwiąże się sprawa Hanki, którą w domu Dulskich pozbawiono złudzeń co do ludzkiej uczciwości i prawości?