Mitologia Greków i Rzymian (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) 1 Mitologia Greków i Rzymian (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) 1

Mitologia Greków i Rzymian (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Indeks: 9788375170825

12,98 zł
Brutto
Ilość

Wydanie Mitologii kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

W niezwykłym świecie mitycznej Hellady wszystko może się zdarzyć. Bogowie walczą o władzę, Prometeusz stwarza człowieka i opiekuje się nim, po lasach pląsają nimfy, w czeluściach Etny Hefajstos wykuwa misterną biżuterię i straszliwą broń. Współistnieją miłość i nienawiść, trwa rywalizacja o to, kto potężniejszy, silniejszy, bardziej mężny; piękniejszy, mądrzejszy. Herosi staczają walki z potworami, piękne kobiety rywalizują o kochanków. A nad wszystkim czuwają straszliwe mojry, które wyznaczają każdemu jego los, odmierzają każdą chwilę, a potem jednym cięciem przecinają nić życia.

9788375170825

Opis

Wydawnictwo
Greg
Autor
Barbara Ludwiczak
Data premiery
2019
ISBN
9788375170825
Format
145x205
Stron
208
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)