Mały lord (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1 Mały lord (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1

Mały lord (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Indeks: 9788373273849

14,95 zł
Brutto
Ilość

Wydanie Małego lorda kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Opowieść o niezwykłych losach siedmioletniego chłopca znana dzieciom na całym świecie. Mały Cedryk niespodziewanie staje się dziedzicem olbrzymiej fortuny, której właścicielem jest jego dziadek, angielski arystokrata - oschły, zgorzkaniały, odpychający starzec. Dziecięca ufność Cedryka, jego wrażliwość na krzywdę i wiara w dobro czynią jednak cuda - hrabia wraca do świata ludzi kochających i kochanych.

Tę książkę Frances Hodgson Burnett napisała przed ponad stuleciem, a przecież zawarte tu przesłania do dziś nie straciły aktualności - a może dziś są ważniejsze niż kiedykolwiek.

9788373273849

Opis

Wydawnictwo
Greg
Autor
Frances E. Hodgson Burnett
Data wydania
2017
ISBN
9788373273849
Format
145x205
Stron
160
Okładka
miękka

Specyficzne kody