Jądro ciemności (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Jądro ciemności (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1

Jądro ciemności (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wydawnictwo
Greg open_in_new
Autor
Joseph Conrad open_in_new
Data wydania
2017
ISBN
9788375171136
Format
145x205
Stron
96
Okładka
miękka
Nr katalogowy
10610
10,90 zł
Brutto
Ilość

Tagi:
|
Wydanie Jądra ciemności kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Belgijskie Kongo. Biali koloniści bezlitośnie wykorzystują rdzennych mieszkańców Czarnego Lądu. Jednym z nich jest Kurtz - człowiek budzący respekt i szacunek, w rzeczywistości potwór, dla którego czarni mieszkańcy Afryki to bestie zasługujące jedynie na unicestwienie.

Jądro ciemności, które nosi w sobie każdy z nas, w tym opowiadaniu poznaje Marlow, człowiek, dla którego wyprawa do kolonii staje się wielką podróżą poza czas i przestrzeń, w najciemniejsze zakamarki ludzkiej natury...