Cierpienia młodego Wertera (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1
  • Cierpienia młodego Wertera (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - 1

Cierpienia młodego Wertera (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Wydawnictwo
Greg open_in_new
Autor
Johann Wolfgang Goethe open_in_new
Data wydania
2019
ISBN
9788373271616
Format
145x205
Stron
112
Okładka
miękka
Nr katalogowy
10592
6,95 zł
Brutto
Ilość

Tagi:
|

Wydanie Cierpień młodego Wertera kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

"Żegnam cię Lotto! Żegnam na zawsze!" to ostatnie słowa człowieka zakochanego, dla którego miłość stała się absolutem. Dla Wertera Lotta była całym światem. Tak kocha romantyczny kochanek, który nareszcie odnalazł bliźniaczą duszę. Niebo i piekło miłości... Uniesienia miłosne i katusze człowieka odtrąconego... Klasyczny trójkąt... Konflikt uczucia i rozumu...

Czy Goethe wiedział, jak bardzo swoim utworem wpłynie na świadomość młodych ludzi, którzy będą gotowi dla miłości, jak Werter, oddawać życie?