Zabawy z małym dzieckiem, czyli jak łatwo wspierać rozwój swojego dziecka - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Zabawy z małym dzieckiem, czyli jak łatwo wspierać rozwój swojego dziecka

Każdy maluch w zupełnie naturalny sposób odczuwa potrzebę zabawy, podążanie za tymi dzielnymi odkrywcami jest dla rodziców i opiekunów nie lada wyzwaniem!...

34,90 zł Brutto

33,24 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Każdy maluch w zupełnie naturalny sposób odczuwa potrzebę zabawy, podążanie za tymi dzielnymi odkrywcami jest dla rodziców i opiekunów nie lada wyzwaniem! Już samo nieustanne wymyślanie niezliczonych zabaw i ćwiczeń, które zaangażują i zafascynują malucha może być próbą ognia nawet dla osób o bardzo bogatej wyobraźni. Z tego właśnie powodu powstała ta książka. Oferuje ona wartościowe pomysły na organizowanie inspirujących i kreatywnych zabaw w przestrzeni domowej i na rodzinnych wycieczkach.

Różnorodność zabaw uwzględnia zapotrzebowanie małego dziecka na urozmaicanie aktywności, a elastyczność wskazówek zachęca rodziców do dostosowywania gier i scenariuszy do indywidualnych potrzeb dziecka, jego temperamentu, upodobań i umiejętności. Prócz tego wszystkim ćwiczeniom przyświeca filozofia "celowej zabawy" - zostały one tak pomyślane, by rozwijać pełen wachlarz umiejętności poznawczych, społecznych i motorycznych małego dziecka, a przy tym zapewnić mu maksimum wspaniałej zabawy.

Jesteśmy przekonani, że książka ta stanie się dla rodziców niewyczerpanym źródłem pomysłów i inspiracji, do których będą wielokrotnie powracać.

Odbiorcami tej książki są rodzice i opiekunowie małych dzieci (w wieku od 1 do 3 lat), którzy w mądry i wartościowy sposób chcą zagospodarować czas swoim maluchom.

Dlaczego warto nabyć tę książkę:

  • przygotowana przez specjalistów, zajmujących się rozwojem małych dzieci, opracowujących profesjonalne programy do pracy z maluchami,
  • to zbiór ponad 100 zabaw i aktywności, które nie tylko sprawią rodzicom i dzieciom mnóstwo radości, ale i zadbają o integralny rozwój każdego malca.
Jedność
9788376604596
9788376604596
9788376604596
Wydawnictwo
Jedność
Autor
Wendy S. Masi
Data premiery
2013
ISBN
9788376604596
Format
232x232
Stron
272
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)