Wielki podręcznik dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych. Teoria i scenariusze zabaw - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Wielki podręcznik dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych. Teoria i scenariusze zabaw

Prezentowana książka jest nie tylko zbiorem teoretycznych porad, ale przede wszystkim kopalnią praktycznych scenariuszy zabaw i zajęć. Zagadnienia teoretyczne...

79,00 zł Brutto

75,24 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Prezentowana książka jest nie tylko zbiorem teoretycznych porad, ale przede wszystkim kopalnią praktycznych scenariuszy zabaw i zajęć. Zagadnienia teoretyczne porządkują wiedzę z zakresu teorii zabawy, psychologii rozwojowej oraz samego procesu edukacyjnego, jednym słowem są ściśle zakorzenione w przedszkolnej i szkolnej codzienności.

"Wielki podręcznik dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych"
jest bogatym i wartościowym merytorycznie zbiorem propozycji gier i zabaw, jakie można przeprowadzić z grupą dzieci. Zabawy i gry nadają się zarówno do wykorzystania na świeżym powietrzu, jak i w zamkniętych pomieszczeniach; jedne wymagają dużej grupy dzieci (jak grupa przedszkolna czy klasa szkolna), inne przeznaczono do realizacji z mniejszą liczbą uczestników. Można tu znaleźć zabawy dla dzieci przedszkolnych, a także dla uczniów szkoły podstawowej, a wiele z nich podlega modyfikacjom w zależności od wieku graczy. W książce uwzględniono zabawy różnego typu - ruchowe, językowe, matematyczne, ćwiczące umiejętność logicznego myślenia, rozwijające pamięć, uczące współdziałania itp.

Zachęcam do przygody edukacyjnej z "Wielkim podręcznikiem dla nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych". Nauczycielu! Jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się, ile satysfakcji i przyjemności może sprawić zorganizowanie uczniom sytuacji, w której każdy jest ważny, może czuć się zwycięzcą i najważniejsze - uwierzy, że sam potrafi się czegoś nauczyć!
Edyta Brudnik, pedagog

Odbiorcy:

  • nauczyciele i wychowawcy przedszkolni i szkolni.
  • pedagodzy, wychowawcy kolonijni, opiekunowie świetlic.
  • rodzice chcący ze swoimi pociechami spędzać twórczo czas.

Dlaczego warto nabyć tę książkę?

  • to publikacja dostarczająca nauczycielom gotowego narzędzia pracy.
  • to kopalnia praktycznych scenariuszy zabaw, uwzględniająca rozmaite typy aktywności i różnorodne formy pracy z dziećmi.
  • porządkuje wiedzę teoretyczną.
Jedność
9788376609997
9788376609997
9788376609997
Wydawnictwo
Jedność
Autor
Jordi Lorente, Oriol Ripoll
Data premiery
2014
ISBN
9788376609997
Format
190x255
Stron
600
Okładka
twarda
chat Komentarze (0)