Left Banner

Left Banner

Gry i zabawy dla dzieci

36,90 zł
Brutto

Od 1 miesiąca życia

Gry i zabawy dla dzieci
to książka, która pozwala uczyć dziecko kreatywności, a także odkrywać jego zdolności.

Poradnik zawiera kilkaset zabaw, prostych i bardziej skomplikowanych, przeznaczonych dla dzieci już od pierwszego miesiąca życia. Autorka wymyśliła je dla własnych dzieci i wraz z nimi je przetestowała.

Gry i zabawy dla dzieci

To pozycja dla rodziców i opiekunów, która nie wymaga posiadania drogich zabawek i sprzętów. Przecież najlepsze zabawy to te, podczas których dziecko użyje swojej wyobraźni! Ile radości dają papierowy samolot, klocki z pudełek, instrumenty z misek i garnków, kukiełki z ziemniaka czy puzzle wycięte z kolorowego opakowania. Czasem niewiele potrzeba, by wyczarować świat, który zachwyci malucha.

Ponadto każda z opisanych zabaw może być wykorzystana także w późniejszym wieku – to inspirujące, kiedy dziecko samo rozwija i udoskonala znaną już zabawę.

„Chciałam, aby zabawa z dzieckiem nie ograniczała się do przebywania z maluchem w domu. Stąd pomysły na zabawy na łące, nad morzem, w lesie czy podczas jazdy samochodem oraz podczas kąpieli. Bawmy się z dziećmi najczęściej, jak możemy. To zaprocentuje w przyszłości!”
Ze wstępu Autorki

9788310136480

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Nasza Księgarnia
Autor
Małgorzata Cieślak
Data premiery
2020
ISBN
9788310136480
Format
145x195
Stron
336
Okładka
miękka

Może wzbudzić zainteresowanie

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Gry i zabawy dla dzieci

Od 1 miesiąca życia

Napisz swoją opinię