Ćwiczenia utrwalające pisownię wyrazów zmiękczenia 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ćwiczenia utrwalające pisownię wyrazów - zmiękczenia

Dla uczniów klas IV-VI.

27,96 zł Brutto

26,63 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Ćwiczenia utrwalające pisownię wyrazów - zmiękczenia. Dla uczniów klas IV-VI

Ćwiczenia pozwalają w przyjemny sposób poznać i zapamiętać zasady pisowni, jak również utrwalić prawidłowe wzorce wyrazów zawierających zmiękczenia. Poprzez powtarzanie i wielokrotne zapisywanie tych samych słów podczas wykonywania różnych ćwiczeń - dziecko zapamiętuje ich prawidłową pisownię.

Zeszyt ten przygotowany jest dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat. Można też z niego korzystać podczas pracy z uczniami klas gimnazjalnych.

Książka składa się z 18 kart. Każda karta zawiera pięć ćwiczeń - na pięć dni tygodnia. Zadania są tak zaprojektowane, żeby wykonanie jednego nie zajmowało więcej czasu niż 10-15 min. Taki rozkład materiału pozwala na utrzymanie systematyczności pracy. Aby dawała ona lepsze rezultaty, dziecko powinno posiadać dodatkowo zeszyt i wpisywać do niego rozwiązania zgodnie z poleceniami.

Podczas wykonywania ćwiczeń dziecko pracuje nad poprawieniem funkcjonowania analizatora wzrokowego i słuchowego, ćwiczy spostrzeganie i słuch fonematyczny oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Metoda ta powstała w wyniku wieloletniej pracy Autorki z dziećmi dyslektycznymi w Pracowni Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zestaw "Zabawa z ortografią" jest wspaniałą pomocą podczas pracy z dziećmi z trudnościami w nauce pisania (dysleksja, dysgrafia). Mogą z niego korzystać zarówno reedukatorzy, jak i rodzice.

"Zmiękczenia" to zeszyt zamykający serię "Zabawa z ortografią".

Seventh Sea
5902490402973
9788391469255
9788391469255
Wydawnictwo
Seventh Sea
Autor
Katarzyna Duszyńska-Łysak
ISBN
5902490402973
Format
A4
Stron
48
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)