Czytanie ze zrozumieniem - wybór testów dla klasy 8. Część 2. Liryka, dramat - 1 Czytanie ze zrozumieniem - wybór testów dla klasy 8. Część 2. Liryka, dramat - 1

Czytanie ze zrozumieniem - wybór testów dla klasy 8. Część 2. Liryka, dramat

Indeks: 9788365423535

38,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
6x

Czytanie ze zrozumieniem dla klasy 8 - część 2 to wybór testów sprawdzających umiejętność rozumienia czytanego tekstu. Ćwiczenia zostały przygotowane w oparciu o fragmenty utworów literackich, wybranych z wykazu lektur obowiązkowych nowej podstawy programowej języka polskiego z 2017 roku - klasa VIII.

Praca z testami ma na celu kształtowanie i rozwijanie zdolności rozumienia tekstu oraz doskonalenie umiejętności koncentracji, które są konieczne na każdym etapie edukacyjnym.

Materiał został podzielony według rodzajów literackich: epika, liryka, dramat - dzięki temu uczeń rozwija zdolność rozumienia tekstów o zróżnicowanej strukturze. Część I zawiera testy oparte na utworach epickich, natomiast w Części 2 uczeń ćwiczy rozumienie wierszy i tekstów dramatycznych.

Testy posiadają oddzielne karty z odpowiedziami i punktacją, co umożliwia wykorzystanie ćwiczeń zarówno podczas zajęć - w szkole, jak i w trakcie indywidualnej pracy ucznia w domu.

Grażyna Małgorzata Nowak - polonistka z pasją, egzaminator OKE, nauczyciel dyplomowany z ponad dwudziestoletnim stażem. "Czytanie ze zrozumieniem" jest efektem jej wieloletnich doświadczeń dydaktycznych i chęci stworzenia aktualnej (opartej na najnowszej podstawie programowej), przydatnej pomocy dla uczniów i nauczycieli.

Polecamy produkt powiązany:

  • Czytanie ze zrozumieniem - wybór testów dla klasy 8 (zobacz opis)

9788365423535

Opis

Wydawnictwo
WIR
Autor
Grażyna Małgorzata Nowak
Data premiery
2018
ISBN
9788365423535
Format
A4
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)