Czytanie ze zrozumieniem - wybór testów dla klasy 8. Część 1. Epika - 1 Czytanie ze zrozumieniem - wybór testów dla klasy 8. Część 1. Epika - 1

Czytanie ze zrozumieniem - wybór testów dla klasy 8. Część 1. Epika

Indeks: 9788365423481

38,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
8x

Czytanie ze zrozumieniem dla klasy 8 to wybór testów sprawdzających umiejętność rozumienia czytanego tekstu. Ćwiczenia zostały przygotowane w oparciu o fragmenty utworów literackich, wybranych z wykazu lektur obowiązkowych nowej podstawy programowej języka polskiego z 2017 roku - klasa VIII. Praca z testami ma na celu kształtowanie i rozwijanie zdolności rozumienia tekstu oraz doskonalenie umiejętności koncentracji, które są konieczne na każdym etapie edukacyjnym.

Materiał został podzielony według rodzajów literackich, epika, liryka, dramat - dzięki temu uczeń rozwija zdolność rozumienia tekstów o zróżnicowanej strukturze. Część 1 zawiera testy oparte na utworach epickich, natomiast w Części 2 uczeń ćwiczy rozumienie wierszy i tekstów dramatycznych.

Testy posiadają oddzielne karty z odpowiedziami i punktacją, co umożliwia wykorzystanie ćwiczeń zarówno podczas zajęć - w szkole, jak i w trakcie indywidualnej pracy ucznia w domu.

Grażyna Małgorzata Nowak - polonistka z pasją, egzaminator OKE, nauczyciel dyplomowany z ponad dwudziestoletnim stażem. "Czytanie ze zrozumieniem" jest efektem jej wieloletnich doświadczeń dydaktycznych i chęci stworzenia aktualnej (opartej na najnowszej podstawie programowej), przydatnej pomocy dla uczniów i nauczycieli.

Polecamy produkt powiązany: 

  • Czytanie ze zrozumieniem - wybór testów dla klasy 8. Część 2. Liryka, dramat (zobacz opis)
9788365423481

Opis

Wydawnictwo
WIR
Autor
Grażyna Małgorzata Nowak
Data premiery
2018
ISBN
9788365423481
Format
A4
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: