Sekrety w słoiku. Zbiór ćwiczeń do pracy z lekturą w klasie IV szkoły podstawowej - 1 Sekrety w słoiku. Zbiór ćwiczeń do pracy z lekturą w klasie IV szkoły podstawowej - 1

Sekrety w słoiku. Zbiór ćwiczeń do pracy z lekturą w klasie IV szkoły podstawowej

Fosze

Indeks: 9788375861341

38,85 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Sekrety w słoiku to publikacja adresowana do nauczycieli uczących w klasie IV szkoły podstawowej. Poradnik zawiera propozycje zadań do pracy z lekturami obowiązkowymi: Mikołajek, Akademia pana Kleksa i uzupełniającymi, wśród których znalazły się: Cudowna podróż Selmy Lagerlöf, cztery powieści Pawła Beręsewicza (Ciumkowe historie w tym jedna smutna, Na przykład Małgośka, Tajemnica człowieka z blizną, Czy wojna jest dla dziewczyn?).

Teksty te opracowane zostały według przyjętego kryterium: ćwiczenia, karty pracy, testy ze znajomości lektury, dalsze losy bohaterów. W zaproponowanych ćwiczeniach uczeń gromadzi, a następnie przetwarza uzyskane informacje, uzupełnia schematy i tabele, rozwiązuje diagramy i szyfrogramy, szuka słów ukrytych w wykreślankach i anagramach, rysuje i projektuje, redaguje list, baśń, legendę i opowiadanie.

Czwartoklasista jest badaczem i tropicielem, tłumaczy sny, komponuje piosenki, tworzy wielki Atlas Księżycowych Roślin, razem z Królewną Śnieżką odgaduje geograficzne zagadki, a pracując na przygotowanych kartach, doskonali umiejętność czytania ze zrozumieniem, wyszukiwania odpowiednich komunikatów oraz posługiwania się wiadomościami z zakresu świadomości językowej i ortografii.

Fosze
9788375861341

Opis

Wydawnictwo
Fosze
Autor
Urszula Wykurz
Data premiery
2018
ISBN
9788375861341
Format
169x239
Stron
332
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: