Left Banner

Left Banner

Bingo matematyczne. Gry matematyczne dla uczniów gimnazjum - 1

Bingo matematyczne. Gry matematyczne dla uczniów gimnazjum

23,00 zł
Brutto

Książka zawiera ponad 1600 zadań, zebranych w 59 zestawów, które służą do gry w Bingo Matematyczne. Zasady tej gry są bardzo proste i może grać w nią każdy, potrzeba tu jedynie kartki papieru i czegoś do pisania. Zadania są opracowane z myślą o uczniach klas I-III gimnazjum. Konstrukcja książki umożliwia ćwiczenie ponad 80% umiejętności wymienionych jako konieczne w podstawie programowej z matematyki dla III etapu edukacyjnego.

Prezentowany zestaw gier jest doskonałą propozycją dla nauczycieli matematyki, którym nie wystarczają przykłady podane w podręcznikach, a są świadomi faktu, że ich uczniowie nie w pełni opanowali ćwiczone na lekcji umiejętności. Przedstawiona w książce metoda pracy stanowi skuteczne narzędzie do wykorzystania w czasie lekcji powtórzeniowych, utrwalania wiedzy pod koniec semestru czy roku szkolnego. Innym praktycznym zastosowaniem Bingo jest użyteczność w sytuacji, gdy pełni się zastępstwo w innej klasie.

Bingo Matematyczne pomoże także rodzicom, którzy starają się pomóc w kształtowaniu umiejętności matematycznych swoich dzieci. Jest niewątpliwie atrakcyjną alternatywą dla ślęczenia nad kolejnymi przykładami w zeszycie ćwiczeń czy podręczniku do matematyki.

Nowik
9788362687657
2019-03-30

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Nowik
Autor
Joanna Świercz
Data premiery
2015
ISBN
9788362687657
Format
A4
Stron
96
Okładka
miękka

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Bingo matematyczne. Gry matematyczne dla uczniów gimnazjum

Napisz swoją opinię