Czytanie ze zrozumieniem dla 6-7 latków - 1 Czytanie ze zrozumieniem dla 6-7 latków - 1

Czytanie ze zrozumieniem dla 6-7 latków

Indeks: 978-83-62739-35-6

28,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x
Zestaw ćwiczeń kształtujących u dziecka umiejętność rozumienia czytanego tekstu. Publikacja powstała w oparciu o wiersze lubianej przez dzieci krakowskiej poetki Ewy Stadtmüller. Materiał został podzielony na trzy bloki tematyczne: bajki, legendy, świat zwierząt. Zabawowa forma poszczególnych ćwiczeń (m.in krzyżówki, rebusy, kolorowanki) zachęca najmłodszych czytelników do pracy z tekstem.

"O tym, że dziecko od najmłodszych lat powinno doskonalić - najpierw umiejętność uważnego słuchania, a następnie czytania ze zrozumieniem nie trzeba dziś nikogo przekonywać. Mówiąc krótko - to podstawa całego procesu edukacyjnego. Czytanie ze zrozumieniem dla 6-7 latków stanowi próbę połączenia pożytecznego z przyjemnym, czyli nauki z zabawą. Mam nadzieję, że krótkie wierszyki, urozmaicone polecenia i zadania plastyczne spodobają się dzieciom, a bajkowo-przyrodnicza tematyka ćwiczeń sprawi, że szlifując swe kompetencje czytelnicze, nie będą się nudzić."
Ewa Stadtmüller

Ewa Stadtmüller ukończyła filologię polską i fakultet dziennikarski na WSP (dzisiejszy UP) w Krakowie. Przez dziesięć lat pracowała jako nauczyciel języka polskiego, a od 1987 roku także jako asystent w Katedrze Pedagogiki Wczesnoszkolnej AP. Zadebiutowała w 1992 roku bajką "O tym jak robaczek świętojański otrzymał świetlistą szatkę". Obecnie ma na swym koncie ponad sto książeczek dla dzieci. Są wśród nich zbiory opowiadań, bajki, wiersze, zagadki, scenariusze teatralne oraz opracowania znanych baśni i legend. Ważne miejsce w twórczości autorki zajmują także książeczki o charakterze edukacyjnym.

978-83-62739-35-6

Opis

Wydawnictwo
WIR
Autor
Ewa Stadtmüller
Data premiery
2012
ISBN
978-83-62739-35-6
Format
A4
Stron
100
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)