Left Banner

Sposób na matmę (klasy III-VI) - 1

Sposób na matmę (klasy III-VI)

Sprytne metody + mniej stresu = lepsze stopnie!

34,00 zł
Brutto
szt.

Czy matematyka spędza ci sen z powiek? Mnożenie, dzielenie, ułamki? Czy myśl o następnej klasówce z matmy przeraża cię bardziej niż upiorny klaun? Weź głęboki oddech… Sposób na matmę zaraz ci pomoże!

Raz na zawsze pozbądź się strachu przed matematyką. Sposób na matmę to sposób na lepsze stopnie!

W środku znajdziesz mnóstwo praktycznych rad, dzięki którym przestaniesz się niepokoić i zrozumiesz wszystko, co dotąd sprawiało ci kłopoty. Oprócz tego poznasz wiele przydatnych sztuczek, dzięki którym opanujesz tajniki matematyki do perfekcji.

  • Liczby całkowite
  • Dodawanie
  • Odejmowanie
  • Mnożenie
  • Dzielenie
  • Ułamki

…i nie tylko!

To nieprawda, że nie jesteś w stanie zrozumieć matematyki. Po prostu dotychczas nikt nie wyjaśnił ci jej w sposób zrozumiały dla ciebie. Możesz dać sobie radę z matematyką i osiągnąć absolutnie wszystko, co tylko chcesz!

Vanessa Vakharia kieruje działalnością pracowni matematycznej o nazwie „The Math Guru”, którą założyła w Toronto w Kanadzie. Z pomocy pracujących tam wspaniałych korepetytorów korzysta wielu uczniów, którzy chcą poprawić swoje wyniki w nauce i poznać sekrety matematyki. Vanessa jest przekonana, że każdy może opanować matematykę śpiewająco. Jak wspomina, w szkole sama miała kłopoty z matematyką, a jednak później ukończyła studia matematyczne. A skoro mowa o śpiewaniu, Vanessa jest również członkiem zespołu rockowego, w którym gra na keytarze i jest główną wokalistką.

9788381692397

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Prószyński i S-ka
Autor
Vanessa Vakharia
Data premiery
2020
ISBN
9788381692397
Format
196x235
Stron
152
Okładka
twarda

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Sposób na matmę (klasy III-VI)

Sprytne metody + mniej stresu = lepsze stopnie!

Napisz swoją opinię