Mój kalendarz 4. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Święta: czerwiec - grudzień - 1 Mój kalendarz 4. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Święta: czerwiec - grudzień - 1

Mój kalendarz 4. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Święta: czerwiec - grudzień

Indeks: 9788365423726

32,00 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x

Karty pracy

Karty mają pomóc w poznaniu, utrwalaniu oraz usystematyzowaniu pojęć kalendarzowych i elementów pogody. Ćwiczenia dotyczą dni tygodnia, miesięcy i pór roku oraz świąt i ważnych dla dzieci wydarzeń z ich życia. Ułatwiają zrozumienie następstwa czasu. Układanie planu dnia systematyzuje i porządkuje funkcjonowanie uczniów w przestrzeni szkolnej i poza nią. Praca z kartami ma charakter wielozmysłowy, dzięki czemu uczeń pozna i skutecznie utrwali kalendarzowe pojęcia, co bezpośrednio przełoży się na jego lepsze funkcjonowanie w bliższym i dalszym środowisku. Ma to szczególne znaczenie dla uczniów ze spektrum autyzmu.

Dla kogo?

Zestaw jest przeznaczony dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz ze sprzężeniami. Karty mogą być także stosowane w przedszkolach specjalnych, integracyjnych, terapeutycznych oraz masowych.

9788365423726

Opis

Wydawnictwo
WIR
Autor
Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska
Data premiery
2019
ISBN
9788365423726
Format
A4
Stron
50

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)