• -8%

Rozwijanie komunikacji. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną,

Indeks: 9788380801288

35,90 zł
33,03 zł Zniżka 8%
Brutto

autyzmem oraz problemami w komunikowaniu się

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
52x

Rozwijanie komunikacji. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz problemami w komunikowaniu się.

Karty pracy powstały z myślą o uczniach mających problemy z komunikowaniem się. Proponowane zadania rozwijają kompetencje społeczne, uczą prawidłowych relacji oraz interakcji z innymi. Uczeń może lepiej pokonywać komunikacyjne bariery, zdobywając przy tym narzędzia do sprawniejszego porozumiewania się. Dzięki temu może on nabyć szereg umiejętności niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu.

Rozwijanie komunikacji.

Publikacja zawiera zbiór ćwiczeń do wykonania. Dziecko na kolejnych kartach pracy uczy się nazywać emocje, mówić o sobie, o opowiadaniach, które słyszało, poznaje bariery komunikacyjne i sposoby ich pokonywania, zaznajamia się z różnymi sposobami komunikowania się.

Zadania uwzględniają specyfikę pracy z osobami porozumiewającymi się pozawerbalnie i są zróżnicowane pod względem stopnia trudności. Umożliwia to dostosowanie pracy do indywidualnych możliwości danego ucznia. Część z zadań po rozwiązaniu może posłużyć uczniowi jako karty do porozumiewania się z otoczeniem.

9788380801288

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Jacek Stojanowski
Data premiery
2018
ISBN
9788380801288
Format
A4
Stron
83 karty
Okładka
teczka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)