Materiały do pracy z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim - 1 Materiały do pracy z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim - 1

Materiały do pracy z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim

Indeks: 9788326018831

60,40 zł
Brutto

Ćwiczenia i karty pracy

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
76x

Publikacja przygotowana z myślą o uczniu niepełnosprawnym intelektualnie w stopniu lekkim, zawierająca zestaw praktycznych ćwiczeń z zakresu: pracy z tekstem, wypowiedzi pisemnych i ustnych, procesów poznawczych oraz psychoedukacji.

Praktyczna formuła zeszytu, w którym znajdują się wyłącznie opracowane przez specjalistów zadania, znacznie przyspieszy przygotowanie i ułatwi prowadzenie zajęć każdemu terapeucie czy pedagogowi.

Z uwagi na charakterystykę zaburzenia podopiecznych materiały są przeznaczone do pracy z uczniami z klas IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjalistami.

W publikacji:

Część I
Informacje i wskazówki do pracy z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim - niezbędne porady eksperta, czyli o czym należy pamiętać w trakcie pracy z dzieckiem z orzeczeniem.

Część II
Opisy ćwiczeń wraz z gotowymi kartami pracy opracowanymi przez doświadczonych pedagogów, podzielone na obszary tematyczne ze względu na rodzaj rozwijanych przez nie umiejętności:

  1. Praca z tekstem
  2. Wypowiedzi pisemne i ustne
  3. Procesy poznawcze
  4. Psychoedukacja
9788326018831

Opis

Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin (pod red.)
Data premiery
2015
ISBN
9788326018831
Format
A4
Stron
120
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)