• -8%
Metoda Dobrego Startu. Od głoski do słowa (podręcznik + zeszyt ćwiczeń 1 i 2 + karty + CD) - 1 Metoda Dobrego Startu. Od głoski do słowa (podręcznik + zeszyt ćwiczeń 1 i 2 + karty + CD) - 1

Metoda Dobrego Startu. Od głoski do słowa (podręcznik + zeszyt ćwiczeń 1 i 2 + karty + CD)

Indeks: 9788371347542

38,00 zł
34,96 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x

Program Metoda Dobrego Startu. Od głoski do słowa został przygotowany z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym rozwijających się nieharmonijnie: z opóźnionym rozwojem językowym i mowy o różnych uwarunkowaniach, na przykład niepełnosprawnością słuchową, intelektualną, SLI oraz sprzężonymi zaburzeniami rozwojowymi. Po odpowiednim dostosowaniu, zwłaszcza w zakresie ćwiczeń ruchowo-słuchowo-wzrokowych, można go także stosować podczas zajęć z najmłodszymi dziećmi (od 2. roku życia), których rozwój przebiega prawidłowo.

Celem programu Od głoski do słowa jest wspomaganie rozwoju języka i mowy dzieci z wadą słuchu i opóźnionym rozwojem mowy. Rymowanki i śpiewanki oraz związane z nimi zabawy są podstawą do nabywania i poszerzania słownictwa, a przy ich tworzeniu uwzględniono akcent, melodię i rytm mowy. Zaplanowane ćwiczenia regulują oddech, doskonalą głos, słuch oraz wymowę sylab, słów i prostych zdań.

Program Od głoski do słowa zawiera:

  • podręcznik - instrukcję do programu;
  • dwa zeszyty ćwiczeń z ilustracjami i tekstami rymowanek;
  • zestaw 14 kart ze wzorami abstrakcyjnymi do ćwiczeń ruchowo-słuchowo-wzrokowych (jeden wzór do dwóch rymowanek);
  • płytę CD z propozycjami melodii do rymowanek.
9788371347542

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Marta Bogdanowicz, Małgorzata Szewczyk
Data premiery
2015
ISBN
9788371347542
Format
A4
Okładka
teczka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)