Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. Świat wokół mnie (6-9) (książeczka + karty + CD) - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. Świat wokół mnie (6-9) (książeczka + karty + CD)

Angielski dla dzieci. Świat wokół mnie to wyjątkowy zestaw do nauki języka angielskiego przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. W zestawie...

34,90 zł Brutto

33,24 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Angielski dla dzieci. Świat wokół mnie to wyjątkowy zestaw do nauki języka angielskiego przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. W zestawie znajdują się słówka i zdania związane z otoczeniem domowym i szkolnym, ulubionymi potrawami, sportami, zainteresowaniami muzycznymi, nazwami zawodów, narodowościami, stanami emocjonalnymi i najczęstszymi określeniami przedmiotów.

Książka zawiera łamigłówki, kolorowanki i zadania z prostymi poleceniami utrwalające słownictwo w języku angielskim, listę wszystkich słówek, zwrotów i prostych zdań z tłumaczeniami i wymową, a także pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart obrazkowych i teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniami. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.

Karty obrazkowe stanowią integralną część książki. Zestaw zawiera 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami, zwrotami i zdaniami. Każda karta jest dwustronna i dwujęzyczna: po jednej stronie znajdują się ilustracja i wyraźny podpis w języku angielskim, a na odwrocie ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawne, przyciągające uwagę obrazki ułatwiają zapamiętywanie słownictwa oraz prostych konstrukcji gramatycznych w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy!

Atrakcyjnym dodatkiem do zestawu dla rodziców i nauczycieli jest płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zdań, czytanymi przez native speakera, oraz łatwe do zaśpiewania po angielsku piosenki. Transkrypcja tekstów piosenek stanowi świetną inspirację do wspólnego śpiewania z dziećmi. Spośród rozmaitych metod zabawy z językiem muzyka jest jednym z najatrakcyjniejszych sposobów nauki, pozwala bowiem bez wysiłku zapamiętać nawet trudniejsze słówka i osłuchać się z melodią języka.

W zestawie:

  • książka przygotowana z myślą o rodzicach i nauczycielach z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją i wymową słów oraz tekstów piosenek
  • 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci
  • płyta CD z nagraniami wszystkich słówek oraz piosenkami
Edgard
9788377889909
9788377889909
9788377889909
Wydawnictwo
Edgard
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2017
ISBN
9788377889909
Format
155x155
Stron
50
Okładka
pudełko
chat Komentarze (0)