Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. 100 pierwszych zdań (6-9) (książeczka + karty + CD) - 1
  • Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. 100 pierwszych zdań (6-9) (książeczka + karty + CD) - 1

Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. 100 pierwszych zdań (6-9) (książeczka + karty + CD)

Edgard
Wydawnictwo
Edgard open_in_new
Autor
Katarzyna Dulińska, Marta Filipek open_in_new
Data wydania
2017
ISBN
9788377889893
Format
155x155
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
25568
34,90 zł
Brutto
Ilość

Tagi:
|

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych zdań to atrakcyjny zestaw do nauki języka angielskiego przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej, który pozwala poznać zasady rządzące językiem bez konieczności wkuwania skomplikowanych reguł gramatycznych. W zestawie znajdują się proste zdania oznajmujące, pytania i przeczenia związane z codziennymi aktywnościami dziecka w wieku szkolnym, jego otoczeniem rodzinnym i edukacyjnym. Opanowanie podstawowych konstrukcji gramatycznych ośmiela dziecko już na początku nauki języka i zachęca do swobodnego porozumiewania się po angielsku.

W książce w przystępny sposób omówiono zasady tworzenia pytań i odmiany podstawowych czasowników: to be, to have, to want, to like. W poradniku dla rodziców i nauczycieli umieszczono również listę wszystkich zwrotów i zdań z tłumaczeniami i wymową, a także pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart obrazkowych. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.

Karty obrazkowe są integralną częścią książki. Zestaw zawiera 104 kolorowe karty z najważniejszymi zdaniami. Każda karta jest dwustronna i dwujęzyczna: po jednej stronie znajdują się ilustracja i wyraźny podpis w języku angielskim, a na odwrocie ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawne i angażujące rysunki ułatwiają skojarzenie odpowiedniej konstrukcji gramatycznej i zapamiętanie jej!

Dodatkiem do całości jest płyta CD z nagraniami zwrotów i zdań z kart, czytanymi przez native speakera, oraz popularnymi angielskimi piosenkami dla dzieci. Wspólne śpiewanie to świetny sposób na rodzinne spędzenie czasu, doskonała rozrywka podczas podróży samochodem, a także aktywny trening utrwalający znajomość konstrukcji gramatycznych oraz prawidłową wymowę.

W zestawie:

  • książka przygotowaną z myślą o rodzicach i nauczycielach z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją i wymową zdań
  • 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi, angażującymi ilustracjami
  • płyta CD z nagraniami wszystkich zdań oraz piosenkami