Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. Czas wolny (6-9) (książeczka + karty + CD) - 1
  • Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. Czas wolny (6-9) (książeczka + karty + CD) - 1

Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. Czas wolny (6-9) (książeczka + karty + CD)

Edgard
Wydawnictwo
Edgard open_in_new
Autor
praca zbiorowa open_in_new
Data wydania
2017
ISBN
9788377889886
Format
155x155
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
19393
34,90 zł
Brutto
Ilość

Tagi:
|

Angielski dla dzieci. Czas wolny to wyjątkowy zestaw dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej przeznaczony do nauki języka angielskiego. Pakiet zawiera słówka, zwroty i proste zdania związane z wakacjami, feriami, świętami bożonarodzeniowymi i wielkanocnymi, urodzinami, zwierzętami w zoo i na farmie, pogodą oraz kalendarzem. To również doskonałe wprowadzenie do nauki zegara i przyimków.

Książka zawiera łamigłówki, zagadki i kolorowanki utrwalające angielskie słownictwo, listę wszystkich słówek i zdań z tłumaczeniami i wymową, a także pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart obrazkowych oraz teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniami. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD.

Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami, zwrotami i zdaniami. Każda karta jest dwustronna i dwujęzyczna: po jednej stronie znajdują się ilustracja i podpis w języku angielskim, a na odwrocie ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawę z kartami uatrakcyjniają zabawne, angażujące rysunki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek, zwrotów i zdań oraz przygotowują do nauki trudniejszych konstrukcji gramatycznych w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy!

Dodatkowo każdy zestaw zawiera płytę CD z nagraniami wszystkich słówek i zdań, czytanymi przez native speakera. Atrakcyjnym urozmaiceniem zabawy z językiem angielskim są również piosenki. Teksty piosenek mogą stanowić zachętę dla rodziców i nauczycieli do wspólnego śpiewania razem z dziećmi i doskonalenia prawidłowej wymowy.

Pakiet zawiera:

  • książkę przygotowaną z myślą o rodzicach i nauczycielach z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją słownictwa i tekstów piosenek
  • 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci
  • płytę CD z nagraniami wszystkich słówek, zwrotów, zdań i piosenek