• -20%
Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek (3-6) (książeczka + karty + CD) - 1
  • Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek (3-6) (książeczka + karty + CD) - 1

Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek (3-6) (książeczka + karty + CD)

Edgard
Wydawnictwo
Edgard open_in_new
Autor
praca zbiorowa open_in_new
Data wydania
2015
ISBN
9788377886212
Format
110x110
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
19392
34,90 zł
27,92 zł Zniżka 20%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Tagi:
|

Angielski dla dzieci. 100 pierwszych słówek to wyjątkowy zestaw dla młodszych dzieci przeznaczony do nauki języka angielskiego w domu, w przedszkolu i szkole. Zakres słownictwa dotyczy najbliższego otoczenia dziecka, obejmuje takie zagadnienia jak: kolory, części ciała, ubrania, pory roku i dni tygodnia, zabawki oraz ulubione smaki.

Książka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo, a także teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniem.

Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe oraz płyta CD. Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami. Każda karta jest dwustronna: po jednej stronie znajduje się ilustracja i wyraźny podpis w języku angielskim, a na odwrocie - ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawę z kartami uatrakcyjniają zabawne, przyciągające uwagę obrazki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Całość uzupełnia płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zdań, czytanymi przez native speakera. Doskonałym dodatkiem dla urozmaicenia zabawy są również piosenki po angielsku zamieszczone na płycie CD. Transkrypcja tekstów piosenek znajduje się na końcu książki, aby zachęcić rodziców i nauczycieli do wspólnego śpiewania razem z dziećmi.

Pakiet zawiera:

  • książkę z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją słów i tekstów piosenek - z myślą o rodzicach i nauczycielach oraz zagadkami i kolorowankami przygotowanymi dla dzieci
  • 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci
  • płytę CD z nagraniami wszystkich słówek i piosenek