Left Banner

  • -12%

Ortograficzne łamigłówki. Zestaw gier i zabaw nie tylko dla uczniów z dysleksją

0 Opinia(e) 
77,44 zł Zniżka 12%
88,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

"Ortograficzne łamigłówki" to zestaw gier i pomocy do ćwiczeń ortograficznych. Został opracowany z myślą o terapeutach pedagogicznych i innych specjalistach, nauczycielach edukacji wczesnoszkolnej i języka polskiego oraz rodzicach dzieci i wreszcie - o samej młodzieży.

W publikacji wykorzystano bogaty i różnorodny materiał językowy (prawie 1000 wyrazów) - znajdują się w nim nie tylko rzeczowniki, ale także czasowniki, przymiotniki, przysłówki, liczebniki, a nawet… przysłowia.

Możliwość wielokrotnego wykorzystania wszystkich 16 zaproponowanych gier i pomocy gwarantuje wiele godzin ciekawych zajęć, lekcji i zabaw w domu z wykorzystaniem tylko jednej teczki - "Ortograficznych łamigłówek". Znajdują się w niej gry planszowe, bingo, domino, układanki, dobieranki i inne.

Zaprezentowany zestaw gier i zabaw może być bazą do prowadzenia zajęć terapii pedagogicznej (korekcyjno-kompensacyjnych), zajęć dydaktyczno-wyrównawczych czy rewalidacyjnych oraz innych o charakterze terapeutycznym. Materiały można wykorzystywać zarówno w trakcie zajęć grupowych, jak i indywidualnych oraz do pracy w domu.

9788371348686

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Violetta Piasecka, Kamila Talaśka
Data premiery
2018
ISBN
9788371348686
Format
A4+B5
Stron
44+54 karty
Okładka
teczka

Napisz swoją opinię

Ortograficzne łamigłówki. Zestaw gier i zabaw nie tylko dla uczniów z dysleksją

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej kategorii: