Left Banner

  • -15%
Jąkanie. Skuteczne techniki płynnego mówienia. TPM i TDSM (część 1 i 2 - komplet) - 1

Jąkanie. Skuteczne techniki płynnego mówienia. TPM i TDSM (część 1 i 2 - komplet)

28,90 zł Zniżka 15%
34,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Jest to pierwsza w Polsce publikacja służąca do terapii zaburzeń płynności mówienia, która została przygotowana z myślą o wykorzystaniu jej przede wszystkim przez logopedów, neurologopedów oraz terapeutów mowy w kompleksowej terapii indywidualnej oraz grupowej osób jąkających się lub z mową bezładną.

Zawarty w publikacji materiał teoretyczny oraz obszerny materiał praktyczny opiera się na Zmodyfikowanym Programie Psychofizjologicznej Terapii Jąkających się, który uwzględnia dwie ważne metody terapeutyczne i podejścia do terapii jąkania: Technikę Przedłużonego Mówienia (TPM) oraz Technikę Delikatnego Startu Mowy (TDSM).

Publikacja ta jest obszernym zbiorem doskonale opracowanych metodycznie tekstów do terapeutycznego czytania oraz materiałów obrazkowo-wyrazowych, które zachęcą pacjentów jąkających się do ćwiczeń i ułatwią trening płynnego mówienia, a terapię uczynią skuteczniejszą. Poziom opracowanych materiałów (gotowych do kopiowania i wielokrotnego wykorzystania) został odpowiednio dostosowany do poszczególnych grup wiekowych pacjentów.

9788371347498

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
-
Autor
Mieczysław Chęciek, Elżbieta Bijak, Dorota Kamińska
Data premiery
2014
ISBN
9788371347498
Format
A4
Stron
100+100
Okładka
miękka

Może wzbudzić zainteresowanie

10 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Jąkanie. Skuteczne techniki płynnego mówienia. TPM i TDSM (część 1 i 2 - komplet)

Napisz swoją opinię