Left Banner

Left Banner

  • -7%
Jąkanie. Diagnoza - terapia - program - 1

Jąkanie. Diagnoza - terapia - program

37,21 zł Save 7%
40,01 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Doświadczenia płynące z wieloletniej praktyki logopedycznej Autora, wsparte wiedzą zdobytą dzięki językoznawstwu kognitywnemu, przyczyniły się do innego nieco spojrzenia na zjawisko zaburzeń płynności mówienia u osób jąkających się w różnym wieku. Zaburzenia mówienia o charakterze jąkania odznaczają się podobną częstością występowania we wszystkich grupach wiekowych.

Jest to wnikliwe opracowanie na temat jąkania się dzieci, młodzieży i dorosłych w ujęciu logopedycznym i neurologopedycznym. Książka zawiera obszerną relację ze studiów nad literaturą przedmiotu, autorskie ujęcie problematyki zaburzeń realizacji jednostek mowy (głoska, sylaba, wyraz, fraza, zdanie) przez jąkających się oraz wybrane wyniki badań przeprowadzonych przez autora w tym zakresie. Ważne miejsce zajmuje rozdział poświęcony diagnozie i terapii osób jąkających się.

Książka jest adresowana do logopedów, neurologopedów, psychologów i pedagogów, lekarzy studentów logopedii, neurologopedii, medycyny, psychologii i pedagogiki, ale także językoznawców oraz wszystkich zainteresowanych problemem jąkania.

9788375878783

Data sheet

Wydawnictwo
Oficyna Wydawnicza Impuls
Autor
Mieczysław Chęciek
Data premiery
2012
ISBN
9788375878783
Format
B5
Stron
232
Okładka
miękka

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Jąkanie. Diagnoza - terapia - program

Napisz swoją opinię