Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku". Fosze - księgarnia edukacyjna.pl
  • Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku". Fosze - księgarnia edukacyjna.pl

Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku"

Wydawnictwo
Fosze open_in_new
Autor
Elżbieta Buczyńska open_in_new
Data wydania
2019
ISBN
9788375861419
Format
145x205
Stron
212
Okładka
miękka
Nr katalogowy
31257
34,65 zł
Brutto
Ilość

  • Bezpieczeństwo zakupów Bezpieczeństwo zakupów
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • Bezpłatne zwroty Bezpłatne zwroty

Drugie, rozszerzone wydanie „Uroczystości szkolnych” to zbiór starych i nowych utworów zebranych w jednej książce. To wiersze i scenariusze drukowane dotąd w pojedynczych wydaniach. Piosenki nagrywane przez lata na wielu płytach. Opowiadania i bajki zamieszczane w różnych czasopismach. To także utwory nowe. Nigdzie wcześniej niepublikowane.

Książka jest odpowiedzią na liczne prośby nauczycieli, którzy sugerowali, że dobrze by było, gdyby wszelkie potrzebne materiały znalazły się w „jednym miejscu”. Żeby powstał swego rodzaju poradnik ułatwiający organizowanie szkolnych uroczystości, dzięki któremu można byłoby w znacznym stopniu uniknąć żmudnych i czasochłonnych poszukiwań potrzebnego na daną okazję repertuaru.

Wydawnictwa zawierające scenariusze przedstawień, zbiory wierszy czy piosenek, zawsze cieszą się wielką popularnością. Oferowane treści nigdy nie przestają być aktualne. Można je przekazywać kolejnym pokoleniom, ponieważ co rok spotykamy się w szkole z nowymi dziećmi. Z dziećmi, które dopiero zaczynają poznawać świat.

Zobacz także

Teatr młodego aktora

Teatr młodego aktora

Obecna książka Teatr młodego aktora zawiera scenariusze przedstawień o...
Cena 19,60 zł