Left Banner

Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku" - 1

Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku"

0 Opinia(e) 
34,50 zł
Brutto
Fosze
szt.

Drugie, rozszerzone wydanie „Uroczystości szkolnych” to zbiór starych i nowych utworów zebranych w jednej książce. To wiersze i scenariusze drukowane dotąd w pojedynczych wydaniach. Piosenki nagrywane przez lata na wielu płytach. Opowiadania i bajki zamieszczane w różnych czasopismach. To także utwory nowe. Nigdzie wcześniej niepublikowane.

Książka jest odpowiedzią na liczne prośby nauczycieli, którzy sugerowali, że dobrze by było, gdyby wszelkie potrzebne materiały znalazły się w „jednym miejscu”. Żeby powstał swego rodzaju poradnik ułatwiający organizowanie szkolnych uroczystości, dzięki któremu można byłoby w znacznym stopniu uniknąć żmudnych i czasochłonnych poszukiwań potrzebnego na daną okazję repertuaru.

Wydawnictwa zawierające scenariusze przedstawień, zbiory wierszy czy piosenek, zawsze cieszą się wielką popularnością. Oferowane treści nigdy nie przestają być aktualne. Można je przekazywać kolejnym pokoleniom, ponieważ co rok spotykamy się w szkole z nowymi dziećmi. Z dziećmi, które dopiero zaczynają poznawać świat.

Fosze
9788375861419

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Fosze
Autor
Elżbieta Buczyńska
Data premiery
2019
ISBN
9788375861419
Format
145x205
Stron
212
Okładka
miękka

Napisz swoją opinię

Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku"

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: