Velonimo. Zwierzę na rowerze
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Velonimo. Zwierzę na rowerze

Dynamiczna gra, w której rywalizujemy o to, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich kart z ręki. Aby robić to jak najefektywniej, należy łączyć je w zestawy według wartości lub kolorów.

59,95 zł Brutto

48,74 zł Netto

new_releases W dostawie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Velonimo. Zwierzę na rowerze

Dynamiczna gra, w której rywalizujemy o to, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich kart z ręki. Aby robić to jak najefektywniej, należy łączyć je w zestawy według wartości lub kolorów. Kluczem do zwycięstwa będzie strategiczne myślenie i rozsądne gospodarowanie swoimi siłami poprzez trafne wybieranie momentów na atak i odpoczynek.

Weź udział w szalonym wyścigu kolarskim, wygrywaj poszczególne etapy, zdobądź jak najwięcej punktów i zgarnij prestiżowy trykot w marchewkę z groszkiem!

Na czym polega gra?

Rozgrywka w Velonimo składa się z 5 rund. Każda z nich reprezentuje 1 z etapów kolarskiego wyścigu o rosnącym poziomie trudności. Celem każdej rundy jest jak najszybsze pozbycie się wszystkich swoich kart. Karty z ręki można zagrywać zarówno pojedynczo, jak i w zestawach: według identycznej wartości lub koloru. Gdy wykładasz kartę lub zestaw, atakujesz niczym ambitny kolarz. Pozostali gracze mogę wówczas przejść do kontrataku, przebijając wartość Twojej kombinacji, albo spasować. Aby wygrać, musisz sprawnie gospodarować kartami w ręce i dobrze wyczuć moment odpowiedni na ich wyłożenie. Nie zawsze warto od razu pozbywać się najlepszych kart, a sprawny kontratak czasem pozwala wysunąć się na prowadzenie.

Dlaczego Velonimo jest takie wyjątkowe?

Velonimo to dynamiczna gra sprytu i kombinowania, która niesamowicie wciąga. Po rozegraniu jednej partii, od razu masz ochotę na kolejną i… jeszcze jedną! Zasady gry są bardzo proste, a na ich poznanie potrzebujesz dosłownie kilku minut. Wszystko sprowadza się do łączenia kart w odpowiednie kombinacje i podejmowania decyzji, kiedy się ich pozbyć. Na kartach znajdziesz urocze grafiki ze zwierzakami na rowerach, które z pewnością zachęcą młodszych graczy do zabawy. Ta z kolei pozwoli im w przyjemnej atmosferze ćwiczyć planowanie i budowanie prostych strategii.

Velonimo

Zawartość pudełka:

  • 56 kart,
  • notes punktacji,
  • instrukcja.
Rebel
5902650617773
5902650617773
5902650617773
Wydawnictwo
Rebel
Autor
Bruno Cathala
Data premiery
2022
ISBN
5902650617773
Format
105x165
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
33851
Wiek graczy
7+
Liczba graczy
2-5
Czas rozgrywki
30-40 minut
Ilustracje
Dominique Mertens
Zobacz także
chat Komentarze (0)