Kapitan Nauka. Zakupy. Gra edukacyjna - 1 Kapitan Nauka. Zakupy. Gra edukacyjna - 1

Kapitan Nauka. Zakupy. Gra edukacyjna

Indeks: 5907608646300

39,90 zł
Brutto

Zabawa w sklep

Ilość

Kapitan Nauka. Zakupy. Gra edukacyjna
to bestsellerowa, wciągająca gra rodzinna oparta na uwielbianej przez dzieci zabawie w sklep.

Rozgrywki opierają się na zabawie w sklep i wprowadzają małych graczy w świat zakupów, uczą planowania oraz współpracy z innymi graczami. Gra uczy podejmowania decyzji, rozwija myślenie logiczne i umiejętność współdziałania. Najmłodsi zapoznają się z asortymentem sklepów branżowych (np. spożywczego, ogrodniczego czy papierniczego), również w języku angielskim (dzięki dwujęzycznym podpisom pod produktami).

Gra edukacyjna Zakupy
to sześć wariantów rozgrywki, podczas której dzieci poznają produkty z ośmiu sklepów, m.in. spożywczego, warzywniczego, ogrodniczego i papierniczego. Dzięki różnym stopniom trudności – od prostego przyporządkowywania żetonów z produktami do konkretnych sklepów, aż po zapamiętywanie listy zakupów i polowanie na produkty ze swojej listy – dzieci rozwijają myślenie logiczne, pamięć i spostrzegawczość.

W wariancie kooperacyjnym uczą się również współdziałania z innymi graczami w potyczce przeciwko wymyślonemu uczestnikowi gry.

Dzięki dwujęzycznym podpisom produktów w języku polskim i angielskim oraz nagraniom mp3 wszystkich słówek (do pobrania ze strony KapitanNauka) gra jest idealną propozycją do wczesnej nauki angielskiego podczas wspólnej zabawy.

Okiem Eksperta

Baw się i ćwicz słownictwo związane z zakupami. Dzięki pomocy lektora nie musisz znać perfekcyjnie angielskiego, a poziom trudności możesz dostosować do oczekiwań, bo gra rośnie razem z dzieckiem. Świetne wsparcie dla rodziców i doskonała wspólna zabawa!
Anna Jankowska,
pedagog, autorka blogów Tylko dla mam oraz Aktywne czytanie

Wszystkie elementy gry: żetony, listy zakupowe oraz koszyki wykonano z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę i wytrzymałość podczas wielu emocjonujących rozgrywek.

Dzięki kolorowym grafikom Magdaleny Popovics gra przyciąga uwagę atrakcyjnością szczegółów i poszerza wiedzę o świecie. Dzięki nim gra rozwija wyobraźnię i kompetencje społeczne. 

Autorzy: Magdalena Popovics – graficzka, ilustratorka, projektantka książek, gier i ubranek dla dzieci.

Wiek graczy: 3-9
Ilość graczy: 1-4 
Czas gry:10-20 minut

5907608646300

Opis

Wydawnictwo
Kapitan Nauka
Autor
Magdalena Popovics
Data premiery
2020
ISBN
5907608646300
Format
245x250
Okładka
pudełko

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)