Left Banner

  • -15%
Łap za słówka! Gra karciana - 1

Łap za słówka! Gra karciana

Kupionych: 24
29,74 zł Zniżka 15%
34,99 zł
Brutto
Egmont
szt.

Łap za słówka! Gra karciana
to wesoła gra imprezowa, w której gracze wymyślają słowa na czas. 

Sprawdź, czy uda ci się napisać słowa, na które nie wpadli przeciwnicy!

Jak grać?

Podczas rundy mamy odkrytą jedną kategorię oraz dwie litery. Zadanie jest proste – należy znaleźć słowa pasujące do kategorii zawierające koniecznie wskazane dwie litery. Na przykład kategoria „Zwierzęta” oraz litery Z i E. Teraz wystarczy wytężyć umysł i puścić wodze fantazji. Im dziwniejsze i nietypowe słowa, tym lepiej. Punkty zdobywa się tylko za unikalne wyrazy, których nie zapisali przeciwnicy. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by w „Łap za słówka” grać także w innych znanych sobie językach, co nie tylko będzie sporym uatrakcyjnieniem, ale też ciekawą lekcją.

Łap za słówka! Gra karciana
ma wiele zalet:

  • dostarcza mnóstwa dobrej zabawy i śmiechu. Czasem ma miejsce przekręcanie słów i działanie pod presją czasu, a co za tym idzie – mówi się „co ślina na język przyniesie”, z czego może wynikać wiele zabawnych sytuacji
  • pomaga rozwijać kreatywne myślenie, a także skojarzenia, które z kolei dobrze wpłyną na rozwój logiki. Rozwija i z pewnością wzbogaca słownictwo.
  • świetnie sprawdzi się zarówno podczas imprez ze znajomymi, jak i na wyjazdach integracyjnych czy rodzinnych spotkaniach

Łap za słówka! Gra karciana
zawiera trzy rodzaje kart:

  • 30 kart kategorii
  • 42 karty liter (w dwóch kolorach rewersów)
  • 38 kart punktów

Gra imprezowa „Łap za słówka” mieści się w kieszeni. No dobrze, „Łap za słówka” w wersji karcianej zmieści się na pewno w plecaku i torbie, jako że jest częścią serii „Gry do plecaka”. Natomiast jeśli chodzi konkretnie o kieszenie to imprezowa gra słowa „Łap z słówka” zmieści się w kieszeni, ale w takiej z tych większych. W spodniach nieco trudniej, w kieszeni kurtki, czy bluzy już spokojnie daje radę.

Liczba graczy: 3-8
Wiek graczy: 8+

Egmont
5908215008840

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Egmont
Autor
Hartwig Jakubik
Data premiery
2020
ISBN
5908215008840
Format
35x144x117

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.