Ładnie mówię głoski K G H. Gry słowno-obrazkowe wspomagające prawidłową wymowę głosek K G H - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Ładnie mówię głoski K G H. Gry słowno-obrazkowe wspomagające prawidłową wymowę głosek K G H

Głoski tylnojęzykowe K G H w prawidłowo przebiegającym rozwoju mowy dziecka pojawiają się do około 2. roku życia. W związku z tym, że należą one do...

34,20 zł Brutto

27,80 zł Netto

38,00 zł -10%

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty
Głoski tylnojęzykowe K G H w prawidłowo przebiegającym rozwoju mowy dziecka pojawiają się do około 2. roku życia. W związku z tym, że należą one do grupy głosek, które jako jedne z pierwszych maluch potrafi powiedzieć – wszelkie nieprawidłowe ich realizacje często są lekceważone. Tymczasem bardzo ważne jest, aby nie doprowadzać do utrwalenia niewłaściwej artykulacji, a odpowiednio wcześnie zwrócić na to uwagę i rozpocząć terapię logopedyczną. Wczesna interwencja skraca czas terapii i zwiększa jej efektywność.

Ładnie mówię głoski K G H to pomoc logopedyczna przygotowana specjalnie z myślą o dzieciach, w mowie których nie pojawiły się jeszcze trudniejsze głoski ( S Z C DZ SZ Ż CZ DŻ oraz R), a te przysparzają kłopotów. Może ona być wykorzystywana na etapie utrwalania poprawnej artykulacji głosek K G H w wyrazach i zdaniach, zarówno przez logopedów, pedagogów, jak też rodziców podczas ćwiczeń z dzieckiem w domu.

W pudełku znajdą Państwo 70 obrazków (zdjęć) podzielonych na trzy zestawy oraz instrukcję z propozycjami gier. Głoski K G H występują w nazwach przedmiotów, mając różną pozycję wokaliczną i sąsiedztwo fonetyczne. Dziecko układając obrazki, na których rozpoznaje znajome przedmioty, utrwala artykulację trudnych dla siebie głosek.

Palatum
Wydawnictwo
Palatum
Autor
Agnieszka Płusajska-Otto
Data premiery
2008
Format
190x190
Okładka
pudełko
chat Komentarze (0)