Ładnie mówię głoskę R. Gry słowno-obrazkowe wspomagające prawidłową wymowę głoski R - 1 Ładnie mówię głoskę R. Gry słowno-obrazkowe wspomagające prawidłową wymowę głoski R - 1

Ładnie mówię głoskę R. Gry słowno-obrazkowe wspomagające prawidłową wymowę głoski R

Indeks:

36,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Głoska "r" zaliczana jest do najtrudniejszych i najpóźniej pojawiających się w wymowie dziecka. Często zdarza się, iż dzieci u progu szkoły mają kłopoty z jej czystą artykulacją - zamieniają ją na głoskę l, j lub ł, zniekształcają, bądź całkiem opuszczają w wyrazach. Dlatego też objęte są opieką logopedyczną.

"Ładnie mówię głoskę R" to pomoc logopedyczna, której podstawowym celem jest utrwalania poprawnej artykulacji tej właśnie głoski. Może być ona wykorzystywana zarówno w gabinetach logopedycznych jak też przez rodziców do zabaw logopedycznych z dzieckiem w domu. Dziecko bawiąc się ćwiczy artykulację trudnej głoski w różnych pozycjach wokalicznych i sąsiedztwie fonetycznym.

"Ładnie mówię głoskę R" - to trzy zestawy odpowiednio dobranych obrazków (razem 70 sztuk).
Podstawową zasadą gier jest dobieranie obrazków w pary. W pudełku znajdziecie Państwo wiele propozycji gier z wykorzystaniem zdjęć przedmiotów dobrze znanych dziecku.

Palatum

Opis

Wydawnictwo
Palatum
Autor
Agnieszka Płusajska-Otto
Data wydania
2007
Format
190x190
Okładka
pudełko

Specyficzne kody